Xiaomi Wireless Mouse Lite, bezdrátová myš, černá

Díky integrovanému klenutému tlačítku v kombinaci s aerodynamickými okraji se myš pohodlně drží a zároveň poskytuje elegantní design. Kombinace tmavě šedé a černé odráží sofistikovanou povahu svého majitele, optimální volba pro váš pracovní stůl.

Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Skladem do 30 dní
Kód: D40472
Značka: Securia Pro
360 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

 • Bezdrátový přenos 2,4 GHz
  Díky technologii bezdrátového přenosu 2,4 GHz je Xiaomi Wireless Mouse Lite schopna přenášet stabilní a nepřetržité signály. Kompaktní bezdrátový nano přijímač vás zbaví starostí s kabelovým připojením, díky čemuž bude váš stůl čistý a uklizený.
 • Pevná rukojeť pro stabilní ovládání
  Středně velké, s pohodlným úchopem pro přirozené uchycení mezi dlaní a prsty. Tlačítka reagují a mačkají se bez námahy. Díky symetrickému levému a pravému tlačítku a rolovacímu kolečku uprostřed je používání intuitivní a snadné.
 • Lehké tělo pro rychlý pohyb
  Myš má celkově lehký design a váží pouhých 60 g (bez baterie). Jednoduché ovládání a pohyb v celém rozsahu zbavuje prst a zápěstí tlaku při dlouhodobém používání.
 • Přesný snímač s rozlišením 1000 dpi
  Myš je vybavena originálním přesným snímačem s rozlišením 1000 dpi, osvědčenou technologií, která je ideální pro práci a studium.
 • Upozornění na slabou baterii
  Myš je napájena jednou baterií AAA a je vybavena nezávislým vypínačem v kombinaci s automatickým režimem spánku, který šetří energii a zajišťuje dlouhou výdrž baterie.
 • Integrovaný nano přijímač
  Mini 2,4 GHz nano přijímač lze zasunout do přihrádky na myš pro snadnou přenosnost, takže je méně pravděpodobné, že se ztratíte.
 • PTFE nohy myši
  Díky nízkému koeficientu tření se jako materiál pro nohy myši používá PTFE, který má dobrou odolnost proti opotřebení a samomaznost, takže myší lze pohybovat a polohovat hladce a snadno bez jakéhokoli přerušení.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Druh myši Kancelářská
Typ snímání pohybu Optický
Přenos signálu Bezdrátový 2.4 GHz
Napájení 1x AAA baterie
Citlivost senzoru 1 000 DPI
Počet tlačítek 3
Rolovací kolečko Ano
Provozní teplota 0 °C – 40 °C
Materiál povrchu Plast
Rozměry 113 x 60 x 36 mm
Hmotnost 60 g (bez baterie)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: