Solární kamery

Solární kamera znamená, že kamera má viditelný solární panel umístěný většinou na horní ploše kamery a tím se generuje energie pro baterie, které zajišťují fungování kamery. Při zaznamenání pohybu kamera posílá přes WIFI, notifikaci na Váš mobilní telefon, samozřejmě po přidání aplikace a párování mobilního telefonu.

Nejprodávanější

22874 1 securia pro ip 2mp solar 4g kamera n693w 200w 4g
9 899 Kč –44 %
Původně: 9 899 Kč  (–44 %)
5 499 Kč
22874 1 securia pro ip 2mp solar 4g kamera n693w 200w 4g
2 MP
9 899 Kč –44 %
5 499 Kč
  • Rozlišení 2 Mpx
  • Úhel záběru 120°
  • Objektiv 4 mm
  • 4G ano
  • Nahrávání SD karta
  • Detekce pohybu ano PIR
Kód: 02011
1 položek celkem

Vítejte ve světě solárních kamer!

 

Udržitelné a efektivní řešení, vyberte si solární kameru!

 

Solární kamery přinášejí revoluci v technologii sledování, protože mají svůj vlastní zdroj energie prostřednictvím solárních článků. Tato levná kamera umožňuje vlastní údržbu, čímž eliminuje potřebu síťového připojení nebo použití kabelů. Solární kamery jsou vynikající volbou pro udržitelný a efektivní dohled.

 

Ekonomické řešení, optimalizace nákladů

 

Solární kamery jsou levné, protože nevyžadují napájení ze sítě ani neustálou výměnu baterie. Kamera vybavená solárními články znamená dlouhodobou úsporu při provozu, proto je ideální volbou pro ty, kteří hledají ekonomické řešení sledování a při instalaci kamery uvažují v dlouhodobém horizontu.

 

Nezávislost v zásobování energií, protože je soběstačná

 

Solární kamery zajišťují nezávislost v dodávce energie. Díky využívání sluneční energie pracují kamery nepřetržitě a zaznamenávají záběry, aniž by spoléhaly na elektřinu ze sítě. To znamená, že solární kamery jsou ideální pro místa, kde není k dispozici síťové napájení nebo by byla instalace nákladná.

 

Nenechte si ujít výhody levných a soběstačných solárních kamer! Objevte nový rozměr udržitelného a efektivního dohledu. Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete zadat objednávku, kontaktujte nás ještě dnes!